Konkatedra.

  1. Dziś w V Niedz. zw. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców w Sanktuarium.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00; 17.00 i o godz. 18.00. w piątek o godz. 17.30 różaniec wypominkowy za zmarłych, a o 18.00 Msza św. miesięczna wypominkowa.
  3. W piątek 11 lutego przypada wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w Konkatedrze o godz. 10.00 odbędzie się Msza św. w intencji chorych i wszystkich opiekujących się chorymi. W czasie Mszy św. wszyscy chorzy otrzymają sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy pomóc chorym, cierpiącym i osobom starszym mieszkającym po sąsiedzku w dotarciu do kościoła, aby mogli uczestniczyć w tej Mszy świętej. Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go osobom poważnie chorym, osobom w podeszłym wieku oraz osobom będącym w niebezpieczeństwie śmierci. Można go przyjąć wielokrotnie.
  4. W czwartek wspomnienie rocznicy pierwszej wywózki i deportacji ludności polskiej pod okupacją sowiecką w głąb Rosji (10.02.1940 r.).
  5. W Miejskim Domu Kultury w najbliższy piątek wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej w ramach XVII edycji Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”. Osoby, które chciałyby wziąć udział w koncercie w Lubaczowie muszą odebrać wejściówki w sekretariacie MDK. Dostępne one będą od jutra w godz. 8:00-15:00.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy religijnej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Gazety na stałym miejscu. Na zakończenie życzymy wszystkim dobrego tygodnia i błogosławionej niedzieli. Pod Twoją obronę………