Już 19 i 20 czerwca br., od 18:30 do 22:00, na plenerowej scenie na lubaczowskim rynku, odbędzie się przystanek STREFY MOCY- rekolekcji bogatych w muzykę i Słowo Boże, głoszone przez małżeństwo charyzmatycznych ewangelizatorów – Witka i Sylwię Wilków wraz z przyjaciółmi. Spotkanie to będzie czasem wspólnego wsłuchiwania się w Ewangelię i w historie, będące świadectwem obecności Boga w ich życiu.

Wydarzenie, które odbyło się już w kilku miastach Polski, do Lubaczowa przybywa z inicjatywy samego założyciela Witka Wilka. Partnerami lokalnymi będą lubaczowskie parafie wraz z duszpasterzami oraz osoby należące do wspólnot: Odnowa w Duchu Świętym, OAZA – Kościół Domowy, Oaza – Młodych oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. W koncercie wystąpią zespoły uwielbieniowe z różnych stron Polski, zespoły lokalne a także wspólnoty posługujące różnymi formami modlitwy: uwielbienie flagami czy modlitwa wstawiennicza pod kierownictwem Koordynatora modlitwy wstawienniczej.

Strefa Mocy będzie jednym z ważniejszych wydarzeń religijnych organizowanych w ramach obchodów 30. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w naszym mieście.  

Organizatorzy oczekują: że STREFA MOCY przyczyni się do wzrostu żywej wiary wśród uczestników bez ograniczeń co do miejsca, formatu i czasu, a wszystko po to, by głosić prawdę, zerwać kajdany, usunąć przeszkody i zacząć nowe życie… ŻYCIE Z MOCĄ!

STREFA MOCY sprawi, że będziemy  odczuwać głębszą jedności, tożsamości wśród lokalnej społeczności, a także pozwolić, w czasach ciągłego pędu i nadmiaru obowiązków, przystanąć na moment i spotkać żywego Boga. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicząc w wydarzeniu można tylko zyskać!

Kontynuacją Strefy Mocy będzie Seminarium Odnowy Wiary.

Wstęp jest wolny, jednak należy pamiętać o obowiązujących środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią. Start o godz. 18.30.