O G Ł O S Z E N I A  –  X VIII   N i e d z i e l a   Z w y k ł a  

4.08.2019 r.

 1. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych i tajemnic koronkowych po mszy św. o godz. 7.00.
 2. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. jak w dzień powszedni: rano o 7.00 i po południu o godz. 18.00.
 3. W tym tygodniu będziemy wspominać w czwartek św. Dominika, w piątek świętować będziemy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę święto św. Wawrzyńca.
 4. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, która wyruszy 12 sierpnia wyruszy na uroczystości ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Wyjazd rano o godz. 6.00 z dworca PKP.
 5. Rozpoczął się miesiąc sierpień, w którym Kościół wzywa do trzeźwości i abstynencji.
  W Sanktuarium przy ołtarzu Matki Bożej Lubaczowskiej wyłożona są deklaracje abstynecki, które będą umieszczone w Parafialnej Księdze Trzeźwości.
 6. 20 sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się kolejna edycja spotkania ludzi młodych – Exodus Młodych 2018. Zachęcamy młodzież o udziału w tym wydarzeniu na które będzie wyjazd z naszej parafii autokarem. Szczegóły i zapisy na wyjazd u ks. Sławomira. Więcej informacji na plakacie i stronie www.exodusmlodych.pl.
 7. W piątek o godz. 19.00 w kościele św. Karola Boromeusza koncert organowy w wykonaniu  BRYANA  CAMPBELLA z    S. A. Wstęp wolny.
 8. Łącząc się duchowo z pielgrzymami, którzy uczestniczą w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę
  i wypraszają dla siebie i dla nas potrzebne łaski, zawierzajmy Bogu ich trud i poświęcenie prosząc
  o siły dla nich i łaskę szczęśliwego dotarcia do Częstochowy.  Dla rolników pracujących przy żniwach prośmy o błogosławieństwo i dobrą pogodę. Dla naszej Ojczyzny i nas wszystkich tu zebranych i wypoczywających prośmy o opiekę naszej Pani Łaskawej i w modlitwie zawierzenia polećmy się w Jej opiekę. POD TWOJĄ OBRONĘ…..