Błogosławieństwo Parafii Najświętszym Sakramentem.

Na prośbę wielu mieszkańców naszego miasta, dzisiaj od godz. 14.00 odbędzie się błogosławieństwo miasta Lubaczowa i wiosek należących do parafii św. Stanisława i św. Karola Boromeusza Najświętszym Sakramentem. Będzie to symboliczna i jednocześnie wyjątkowa procesja Pana Jezusa w Niedzielę Palmową ulicami naszego miasta.

Prosimy w tym czasie trwać na modlitwie w intencji ustania epidemii.

Trasa przejazdu rozpocznie się od Konkatedry:

ul. Kościuszki, ul. Orzeszkowej, ul. Słowackiego z osiedlem, ul. Mickiewicza, ul. Szopena, Bałaje, Antoniki, ul. Szpitalna, os. Piaski, ul. Abpa Baziaka, os. Mickiewicza, os. Unii Lubelskiej, ul. Wojska Polskiego, ul. Partyzantów, ul. Dąbka, Hurcze, Dąbków, Opaka, (powrót do Lubaczowa), Osiedle Mazury, ul. Sobieskiego, Dąbrowa (powrót), ul. Lwowska, ul. Niemirowska, ul. 3 Maja, ul. Słoneczna, ul. Handlowa, ul. Wyszyńskiego, os. Jagiellonów, ul. Unii Lubelskiej, os. Legionów i powrót do kościoła św. Stanisława.

Zachęcamy, aby dzisiaj każdy w godzinach popołudniowych włączył się w śpiew Gorzkich Żali i odmówił Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji ustania pandemii. (Gorzkie Żale w Konkatedrze o godz. 15.00. W kościele św. Karola Boromeusza o godz. 16.30.)