OGŁOSZENIA  –  XI   Niedziela  Zwykła  – 17.06.2018 r.

 1. Dziś XI Niedz. zw. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Taca dzisiejsza na opłatę bieżących rachunków i na fundusz remontowy.
 2. Dziś odpust w Dąbrowie ku czci św. Brata Alberta. Suma o godz. 12.00. Już dziś zapowiadamy, że w dniu 30 czerwca (sobota) w Monasterzu k. Werchraty, gdzie swoją pustelnie miał św. Brat Albert odbędzie się uroczystość poświęcenia obiektu – kaplicy na miejscu pustelni. Z parafii planowany jest wyjazd autokarem na uroczystości. Zgłoszenia w zakrystii.
 3. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się rejonowa uroczystość ustanowienia lektorów. Modlić się będziemy w intencji liturgicznej służby ołtarza. We wtorek o godz. 7.50 wyjazd ministrantów na pielgrzymkę i na olimpiadę sportową do Zamościa.
 4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2
  i młodzież z Gimnazjum Nr 2 wraz z nauczycielami i wychowawcami oraz rodzicami zapraszamy na mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 10.00. Msza św. dla młodzieży z LO i ZS w piątek o godz. 8.00. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi w najbliższym tygodniu przed mszą św. wieczorną.
 5. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
 6. Za tydzień Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy.
 7. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę nauczycieli na Jasną Górę w dniach 1-2 lipca.
 8. W dniach od 25 do 28 czerwca planowany jest wyjazd rodzinny do Krakowa, Łagiewnik i Zakopanego. Cena 350 zł . Szczegóły u ks. Tomasza. 
 9. W parafii św. Karola można jeszcze zapisać się na pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu w dniach 29-30 czerwca.
 10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Cena 5 zł.
 11. Modlitwa – „ Pod Twoją obronę”….