Lp. | Data | Godz. | Ulica, blok |
1 | 29.12. czwartek | 9.00 15.15 | Opaka Bl. Wyszyńskiego, bl. Grunwaldzka |
2 | 30.12. piątek | 9.00 15.15 | Dąbków, Jagiellonów 5,5A,9 |
3 | 31.12. sobota | 9.00 | Dąbrowa, ul. Żeromskiego, Jasna |
4 | 2.01. WTOREK | 15.15 | Norwida 8, 10 |
5 | 3.01. ŚRODA | 15.15 | bl. Krasińskiego bloki 14(1 ks.), 17(1 ks.) i 19 (2 ks.) |
6 | 4.01. CZWARTEK | 15.15 | Norwida 4,6 |
7
| 8.01. poniedziałek | 15.00 | Ul. Kurierów AK (1 ksiądz), bloki Kurierów AK (1 ksiądz), ul. Krasińskiego (1 ks. od strony Mickiewicza) Ul. Krasickiego, Kurierów AK, Hubala, Sucharskiego(1 ksiądz od strony Rynku) |
8
| 9.01. wtorek | 9.00 | Ul. Mazury Boczna, Stare Mazury |
15.15 | os. Słowackiego 24, 26, 28 | ||
9
| 10.01. środa | 15.00 | ul. Kopernika (1 ks. od strony kościoła), ul. Piłsudskiego (1 ks. od strony kościoła), ul. Mickiewicza ( 2 ks. od strony Rynku) |
10 | 11.01. czwartek | 15.00 | Słowackiego bl. 30,32, |
11
| 12.01. piątek | 9.00 11.00 | Hurcze (ks. Proboszcz, ks. Marian, ks. Tomasz) Żuki (ks. Marek) |
15.00 | ul. Unii Lubelskiej (1 ks. od ul.Wyszyńskiego),bl. Gazowniczy (1 ks.), ul. 3 Maja ( 2 księży od kościoła) | ||
12
| 13.01. sobota | 8.30 | Osiedle Mazury – 1 ksiądz – ul. Mazury ( od Fabryki Maszyn), ul. Herzoga, ul. F. Mazurkiewicza, ul. Gołuchowskiego, ul. Łukasiewicza, blok Weterynarii 2 ksiądz – ul. św. Huberta, ul. Wrzosowa, ul. Poziomkowa, ul. L. Białego, ul. Sieniawskiego, ul. Tarnawskiego 3 ksiądz – ul. Jeziorańskiego, ul. Królowej Jadwigi, , ul. Kasztelańska, ul. Opolczyka, ul. Zibura, ul. Pakosława, ul. Andrzeja Węgierskiego, 4 ksiądz – ul. Wierzbowa, ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa) |
13 | 15.01. poniedziałek | 15.00 | ul. Sportowa, ul. Dąbka, Polna, Zbożowa, |
14 | 16.01. wtorek | 15.00 | ul. Wyszyńskiego , ul. Rzemieślnicza, ul. Rzeczna, Partyzantów |
15
| 17.01. środa | 15.00 | ul. Sobieskiego, ul. Lipowa, ul. Ostrowiecka (Jaworowa od strony Sobieskiego), |
16 | 18.01. czwartek | 15.00 | Legionów 3,5,7 |
17
| 19.01.piątek | 15.00 | ul. Orzeszkowej (1 ks. -od strony Kościuszki), os. Orzeszkowej 1 ks. – Asnyka, Staffa, Dąbrowskiej, 2 ks. – Baczyńskiego, Tetmajera, 3 ks. – Kasprowicza, Nałkowskiej, Broniewskiego) |
18
| 20.01.sobota | 9.00 14.00 | Starzyny, Niemirowska, Sosnowa, Kwiatowa, Lwowska, bloki Sobieskiego 3,5,7,9 |
19
| 22.01.poniedziałek | 15.00 | ul. Cicha (1 ks.) ul. Słowackiego wraz z blokami 13,15,21(3 księży) |
20
| 23.01. wtorek | 15.00 | ul. Wyspiańskiego, ul. Mały Łążek, ul. Monte Casino, Podzamcze, ul. Sienkiewicza, ul. Rejtana, |
21 | 24.01. środa | 15.00 | Ul. Handlowa, ul. Słoneczna; ul. Kochanowskiego, ul. Matejki, ul. Prusa, |
22 | 25.01. czwartek | 15.00 | Rynek, św. Anny, Krótka, Konery (1 ksiądz) bloki ul. Kościuszki, 141,147,149 (3 księży) |
23 | 26.01.piątek | 15.00 | ul. Kościuszki parzyste (3 ks.), ul. Walecznych i Żelichówka ( 1ks.) |
24 | 27.01.sobota | 9.00 | ul. Kościuszki – strona nieparzysta, ul. Techniczna, ul. Myśliwska |
25 | 28.01.niedziela | 15.00 | Indywidualne zgłoszenia |