Plan kolędy w parafii św. Stanisława BM  A.D. – 2019/2020
Lp.DataGodz.Ulica, blok
129.12. Piątek9.00Opaka
230.12. Sobota9.00Dąbków,
331.12.Sobota9.00Dąbrowa,
42.01.czwartek9.00

15.15

Hurcze, Żuki

os. Słowackiego 24, 26, 28

5I piątek nie ma kolędy
64.01. Sobota9.00Osiedle Mazury – 

1 ksiądz – ul. Mazury ( od STRONY Fabryki Maszyn),  ul. Herzoga, ul. F. Mazurkiewicza, ul. Gołuchowskiego, ul. Łukasiewicza, blok Weterynarii

1 ksiądz – ul. św. Huberta, ul. Wrzosowa, ul. Poziomkowa, ul. L. Białego, ul. Andrzeja Węgierskiego, Pakosława, Opolczyka, Kasztelańska, Zibura,

1 ksiądz – ul. Jeziorańskiego, ul. Królowej Jadwigi, ul. Sieniawskiego, ul. Tarnawskiego,

1 ksiądz – ul. Wierzbowa, ul. Jaworowa, ul. Brzozowa, ul. Akacjowa,

od godz. 13.30 – ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa, 

77.01.Wtorek15.00– Norwida bl. 8 (2 księży)

– Norwida bl. 10 (2 księży)

8

 

8.01.Środa15.00– Norwida 4,6, (2 Księży);

– Krasińskiego Bloki 14, 19 (2 Księży);

99.01.czwartek15.00– ul. Kościuszki – strona nieparzysta, ul. Techniczna, ul. Myśliwska (3 Księży)

– ul. Piłsudskiego (1 ksiądz od strony Sądu)

10.10.01.piątek15.00– Bloki Przy Ul Kościuszki 141,145,147 (2 księży)

– Ul. Kurierów AK (od strony bloków -1 Ksiądz)  

– Ul. Sucharskiego, Ul. Hubala, (do strony ul. Sucharskiego 1 Ksiądz)

11.11.01.sobota8.30

 

– ul. Sobieskiego, ul. Lipowa, ul. Ostrowiecka (3 księży)

– Bloki Sobieskiego 3,5,7,9,17 (1 ksiądz od rzeki)

14.00– Bloki  os. Legionów 3,5,7 (3 księży)

 

13.

 

13.01. poniedziałek15.00– Os. Jagiellonów 5,5a,9 (3 księży)

 

14.14.01. wtorek8.30– Ul. Mazury Boczna, Stare Mazury
15.00Ul. Kościuszki (Parzyste) (3 Księży)
15.15.01. środa15.00– Ul. Walecznych, Żelichówka (1 Ksiądz),

– ul. Cicha (od strony Młodowa – (1 ksiądz)

– Ul. Krasińskiego, blok 17 (1 ksiądz od strony Mickiewicza) 

16.16.01. czwartek15.00 – ul. Słowackiego wraz z blokami 13,15,17,21(3 księży)
17.17.01. piątek15.00– Słowackiego bl. 30,32 (3 księży)
18.18.01.sobota8.30–  ul. Starzyny, ul. Niemirowska, ul. Sosnowa, Kwiatowa, Lwowska, Tulipanowa, Fiołkowa

­

14.00– Ul. Unii Lubelskiej (1 Ks. Od Ul. Wyszyńskiego), Bl. Gazowniczy (1 Ksiądz),

– Bloki Żeromskiego, Bl. Jasna (1 Ksiądz)

– UL. Wyszyńskiego – BLOK (1 Ksiądz),

20.

 

20.01. Poniedziałek15.00 – Ul. Krasickiego (od strony Rynku 1 ksiądz)

– ul. Rynek, św. Anny, Krótka, ul. Konery (1 ksiądz),

 

21.21.01.wtorek15.00– Ul. Grunwaldzka (1 Ksiądz)

– Ul. 3 Maja ( 1 ksiądz)

 
22.

 

22.01. środa15.00– ul. Wyspiańskiego, ul. Podzamcze ul. Mały Łążek, ul. Monte Casino (1 ksiądz)

– ul. Rejtana (1ksiądz od Sienkiewicza),

23czwartek15.00– ul. Kopernika (2 księży)
24Piątek15.00– ul. Sienkiewicza (1 ksiądz),

– ul. Partyzantów, ul. Sportowa (1 ksiądz)

25.sobota8.30ul. Dąbka, Polna, Zbożowa, Sadowa
 13.30ul. Wyszyńskiego, ul. Rzemieślnicza, ul. Rzeczna (4 księży),
27poniedziałek15,00ul. Słoneczna (od strony Wyszyńskiego);  ul. Kochanowskiego, ul. Matejki, ul. Prusa, ul. Kraszewskiego, Handlowa
28wtorek Osiedle Orzeszkowej

– Ul. Orzeszkowej (Od Strony Kościuszki) (1 Ksiądz)
– Asnyka, Staffa, Dąbrowskiej – 1 Ksiądz
– Baczyńskiego, Tetmajera – 1 Ksiądz

– Kasprowicza, Nałkowskiej, Broniewskiego -1 Ksiądz

29środa – ul. Mickiewicza, Indywidualne zgłoszenia

Indywidualne zgłoszenie prosimy przesyłać na adres Mailowy: andrzejstopyra@wp.p lub telefonicznie na numer 166321072 lub 609858867 (Można również SMS-em)

Kolęda to przede wszystkim wizyta duszpasterska, czas na wspólną modlitwę. Prosimy o jak najliczniejszą obecność rodziny w czasie kolędy.

Z góry dziękujemy za każdy gest życzliwości.

Podczas kolędy można złożyć imienną ofiarę na potrzeby parafii, na witraże do okien w wieży konkatedralnej.