X Niedz. zw. – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.06.2018 r.             

 1. Dziś X niedziela zw. W naszej parafii odbywa się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadza Pasterz naszej diecezji J.E. ks. Biskup Marian Rojek. Ks. Biskup odwiedzi dziś wspólnoty kościoła lokalnego w Dąbrowie iw Dąbkowie. W Dąbkowie ks. Biskup poprowadzi o godz. 12.00 uroczystości odpustowe i dokona konsekracji kościoła oraz poświęci plac pod nowy cmentarz w Dąbkowie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg wizytacji.
 2. Nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Serca Jezusowego codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy.
 3. Jutro 11 dzień miesiąca. Zapraszam na modlitwy w intencji Ojczyzny w ramach wielkiej nowenny przed 100. rocznicą odzyskania niepodległości.
 4. W najbliższą środę 13 czerwca odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
 5. W najbliższą sobotę od godziny 9.00 drugi dzień spotkań dla narzeczonych połączony
  z dniem skupienia. W sobotę nauki poprowadzą księża.
 6. Za tydzień odpust ku czci św. Brata Alberta w Dąbrowie. Suma o godz. 12.00.
 7. Za tydzień taca na potrzeby parafii, na planowane remonty i opłatę rachunków za gaz i prąd.
 8. W dniach od 24 do 28 Czerwca jest planowany wyjazd rodzinny do Krakowa, Łagiewnik i Zakopanego. W programie wyjazdu miedzy innymi zdobywanie szczytów górskich, pływanie w termach, pobyt w parku trampolin w Krakowie, zwiedzanie i modlitwa w sanktuarium w Łagiewnikach. Cena 350 zł . 
 9. OŚRODEK REHABILITACYJNO – EDUKACYJNO – WYCHOWAWCZY IM. Krystyny Rajtar w Oleszycach, przy ul. Zamkowej 61 A, prowadzi rekrutację uczniów na rok szkolny 2018/19. Ośrodek serdecznie zaprasza w dniu 12 czerwca na dzień otwartych drzwi, szczególnie rodziców dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym oraz głębokim, ze sprzężeniami, w tym z autyzmem.
 10. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Informuje, że tylko do 15 czerwca przez internet można składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2018 r. oraz dokonywać zmiany we wniosku – bez narażania się na sankcje.
 11. Informujemy także, że Firma VOICE NET z Rzeszowa będzie budować na terenie miasta i gminy Lubaczów nowoczesną siec światłowodową. Zachęcamy, aby wyrażać zgodę na przejścia kabla w pobliżach posesji i wzdłuż dróg.
 12. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika katolickiego NIEDZIELA lub Gościa Niedzielnego. Jak zawsze warto nabyć i czytać prasę katolicką.
 13. Pod Twoją obronę ……… w intencji Ojczyzny.