Program Adoracji w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę

ADORACJA Pana Jezusa w ciemnicy w Sanktuarium
 WIELKI PIĄTEK – 30.03.2018 r.
 

 

godzinaRóże Różańcowe / Grupa Zelatorka /Adorują Parafianie z:
7.00 – 8.00

Wielki Piątek

Róża św. FaustynySzpyt JaninaUl. Kurierów AK
8.00 – 9.00

Wielki Piątek

Róża św. CecyliiZarembska  CecyliaUl. Orzeszkowej
9.00 – 10.00

Wielki Piątek

Róża św. Józefa z DąbrowyHalina KrzaczkowskaOs. Orzeszkowej
10.00-11.00

Wielki Piątek

Róża św. KatarzynyJałowy JaninaUl. Walecznych, Żelichówka,
11.00-12.00

Wielki Piątek

Róża św. Marii MagdalenyRawska KrystynaUl. Krasickiego,
 12.00 – DROGA KRZYŻOWA  dookoła KONKATEDRY
13.00 – 14.00

Wielki Piątek

Róża Matki Bożej Róż. (Hurcze)Huk Stanisława

 

Hurcze
14.00-15.00

Wielki Piątek

Róża św. Klary

Róża św. Weroniki z Opaki

Antonik Emilia

Janczura Maria

Dąbrowa,
15.00-16.00

Wielki Piątek

Róża św. Kingi z DąbrowyZałuska RozaliaUl. Myśliwska,
ul. Techniczna
16.00 -17.00

Wielki Piątek

Róża św. Rity z DąbrowyKornaga GenowefaUl. Niemirowska,
ul. Lwowska,

Godz. 17.00 -LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU- Bp. M. Leszczyński

 adoracja przy bożym grobie w konkatedrze
Po liturgii Adoracja indywidualna

 

 GrupaRóże RóżańcoweAdorują Parafianie z:
20.00-21.00

Wielki Piątek

MINISTRANCI,

Dziewczęca  Służba Maryi

Róża św. Zofii –

(Kwaśniak Marta)

Opaka i Dąbków

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania

21.00-22.00

Wielki Piątek

Akcja Katolicka,

Nauczyciele

Róża Św. Bernadety

(Paluch Danuta)

Ul. Dąbka, Sportowa, Polna, Zbożowa
22.00-23.00

Wielki Piątek

Klub Inteligencji Katolickiej,Róża św. Katarzyny Sieneńskiej
(J. Wiśniewska)
Wyszyńskiego, Słoneczna
23.00-24.00

Wielki Piątek

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

 

Róża bł. Bernardyny

(Mandziak Regina)

Sobieskiego, Lipowa, Starzyny,
 

ADORACJA W WIELKĄ SOBOTĘ – 31.03.2018 r.

 

24.00-1.00

Wielka Sobota

OAZA,

 

Róża św. Agnieszki

(Milo Krystyna)

Osiedle Słowackiego
1.00-2.00

Wielka Sobota

RYCERZE KOLUMBARóża św. Katarzyny Aleks.
(Mazurek H.)
Ul. Kościuszki,
2.00-3.00

Wielka Sobota

Odnowa w Duchu ŚwiętymRóża św. Katarzyny Laboure
(Ciepła K.)
Osiedle Legionów,

Osiedle Jagiellonów

3.00-4.00

Wielka Sobota

Legion Maryi,
Apostolat Maryi
Róża św. Teresy  Dz. Jezus
(Rokosz Ewa)
Osiedle Mazury
4.00-5.00

Wielka Sobota

Franciszkański Zakon Świeckich,
Civitas Christiana
Róża M.B. Łaskawej

(Maria Śliwa)

Ul. Mickiewicza,
ul. Słowackiego,
5.00-6.00

Wielka Sobota

Grupa Modlitewna św. JózefaRóża św. Jana Pawła II

(Ludwik Furgała)

Ul. Sienkiewicza,

Osiedle Mały Łążek

6.00-7.00

Wielka Sobota

Siostry ZakonneRóża św. Klary

(Staszków Maria)

Ul. Krasińskiego wraz z blokami
Godz. 7.00 – SOBOTA / JUTRZNIA   /
 Róże RóżańcoweZelatorkaAdorują Parafianie z:
8.00-9.00

Wielka Sobota

Róża św. AntoniegoMłodziński TadeuszDąbków
9.00-10.00

Wielka Sobota

Róża św. RityKornaga GenowefaMatejki, Prusa Ul.3 Maja, Rynek,
10.00-11.00

Wielka Sobota

Róża św. FranciszkaSzpyt RyszardUl. Kochanowskiego,
Ul. Cicha
11.00-12.00

Wielka Sobota

Róża św. ZofiiKwaśniak Martaul. Mazury Boczna,
ul. Mazury
12.00-13.00

Wielka Sobota

Róża św. FaustynyKucharska AnielaNorwida bl. 4,6
13.00-14.00

Wielka Sobota

Róża św. Maksymiliana
Kolbe z Dąbkowa
Strojna KrystynaNorwida bl. 8
14.00-15.00

Wielka Sobota

Dzieci z Krowicy Dzieci PierwszokomunijneNorwida bl. 10
15.00-16.00

Wielka Sobota

Róża św. Brata Alberta z DąbrowySzutka HelenaUl. Partyzantów,
ul. Piłsudskiego
16.00-17.00

Wielka Sobota

Róża św. Siostry Faustyny z DąbrowyFurgała ZofiaUl. Kopernika
17.00-18.00

Wielka Sobota

Róża św. Teresy z OpakiJanczura TeresaUl. Hubala, ul. Sucharskiego, Kwiatowa
Godz. 19.00  LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY – Bp M. Rojek