Plan kolędy

Lp.DataGodz.Ulica, blok
129.12. czwartek9.00

15.15

Opaka

Bl. Wyszyńskiego, bl. Grunwaldzka

230.12. piątek9.00

15.15

Dąbków,

Jagiellonów 5,5A,9

331.12. sobota9.00Dąbrowa, ul. Żeromskiego, Jasna
42.01. WTOREK15.15Norwida 8, 10
53.01. ŚRODA15.15bl. Krasińskiego bloki 14(1 ks.), 17(1 ks.) i 19 (2 ks.)
64.01. CZWARTEK15.15Norwida 4,6
7

 

8.01. poniedziałek15.00Ul. Kurierów AK (1 ksiądz), bloki Kurierów AK (1 ksiądz),

ul. Krasińskiego (1 ks. od strony Mickiewicza)

Ul. Krasickiego, Kurierów AK, Hubala, Sucharskiego(1 ksiądz od strony Rynku)

8

 

9.01. wtorek9.00Ul. Mazury Boczna, Stare Mazury
15.15os. Słowackiego 24, 26, 28
9

 

10.01. środa15.00ul. Kopernika (1 ks. od strony kościoła), ul. Piłsudskiego (1 ks. od strony kościoła), ul. Mickiewicza ( 2 ks. od strony Rynku)
1011.01. czwartek15.00Słowackiego bl. 30,32,  
11

 

12.01. piątek9.00

11.00

Hurcze (ks. Proboszcz, ks. Marian, ks. Tomasz)

Żuki (ks. Marek)

15.00ul. Unii Lubelskiej (1 ks. od ul.Wyszyńskiego),bl. Gazowniczy (1 ks.),

ul. 3 Maja ( 2 księży od kościoła)

12

 

13.01. sobota8.30Osiedle Mazury – 

1 ksiądz – ul. Mazury ( od Fabryki Maszyn),  ul. Herzoga, ul. F. Mazurkiewicza, ul. Gołuchowskiego, ul. Łukasiewicza, blok Weterynarii

2 ksiądz – ul. św. Huberta, ul. Wrzosowa, ul. Poziomkowa, ul. L. Białego, ul. Sieniawskiego, ul. Tarnawskiego

3 ksiądz – ul. Jeziorańskiego, ul. Królowej Jadwigi, , ul. Kasztelańska, ul. Opolczyka, ul. Zibura, ul. Pakosława, ul. Andrzeja Węgierskiego,

4 ksiądz – ul. Wierzbowa, ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa,  ul. Akacjowa,  ul. Brzozowa)

1315.01. poniedziałek15.00ul. Sportowa, ul. Dąbka, Polna, Zbożowa,
1416.01. wtorek15.00ul. Wyszyńskiego , ul. Rzemieślnicza, ul. Rzeczna, Partyzantów
15

 

17.01. środa15.00ul. Sobieskiego, ul. Lipowa, ul. Ostrowiecka (Jaworowa od strony Sobieskiego),
1618.01. czwartek15.00Legionów 3,5,7
17

 

19.01.piątek15.00ul. Orzeszkowej (1 ks. -od strony Kościuszki), os. Orzeszkowej
1 ks.  – Asnyka, Staffa, Dąbrowskiej,
2 ks. – Baczyńskiego, Tetmajera,
3 ks. – Kasprowicza, Nałkowskiej, Broniewskiego)
18

 

20.01.sobota9.00

14.00

Starzyny, Niemirowska, Sosnowa, Kwiatowa, Lwowska,

 bloki Sobieskiego 3,5,7,9

19

 

22.01.poniedziałek15.00ul. Cicha (1 ks.)

ul. Słowackiego wraz z blokami 13,15,21(3 księży)

20

 

23.01. wtorek15.00ul. Wyspiańskiego, ul. Mały Łążek, ul. Monte Casino,
Podzamcze, ul. Sienkiewicza, ul. Rejtana,
2124.01. środa15.00Ul. Handlowa, ul. Słoneczna;  ul. Kochanowskiego, ul. Matejki, ul. Prusa,
2225.01. czwartek15.00Rynek, św. Anny, Krótka, Konery (1 ksiądz)

bloki ul. Kościuszki, 141,147,149 (3 księży)

2326.01.piątek15.00ul. Kościuszki parzyste (3 ks.),
ul. Walecznych i  Żelichówka ( 1ks.)
2427.01.sobota9.00ul. Kościuszki – strona nieparzysta, ul. Techniczna, ul. Myśliwska
2528.01.niedziela15.00Indywidualne zgłoszenia