Ogłoszenia Duszpasterskie  –   14.01.2018 r.

 

  1. Dziś II Niedziela zw. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W naszych modlitwach polecajmy wszystkie rodziny przeżywające ból rozłąki z najbliższymi. Módlmy się za wszystkich, którzy wyjechali w poszukiwaniu lepszej pracy i zarobków. Módlmy się za wszystkich, którzy przeżywają dramat  będąc zmuszonymi opuścić swoją ojczyznę i domostwa z powodu wojen, biedy i prześladowań.
  2. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym roku przebiega on pod hasłem:” Prawica Twoja wsławiła się mocą”.
  3. Dziś taca na opłatę rachunków za prąd i gaz oraz na bieżące funkcjonowanie parafii. Ostatni rachunek za ogrzewanie kościoła wyniósł  8940 zł.
  4. Dziś o godz. 16.00 w Domu św. Zygmunta odbędzie się pierwsze spotkanie dla młodych małżeństw ze stażem od 1 roku do 5 i więcej lat. W ramach spotkań będą prowadzone wykłady, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi. Będzie możliwość poznania się i ubogacenia swojej wiary i wiedzy. Serdecznie zapraszamy.